Produkcja

Home / Produkcja

Produkty firmy „Germania” są efektem 30-letniego doświadczenia w branży na rynku.

Dewizą naszej firmy jest bezpieczeństwo oraz zaufanie. Od 13 lat nasza firma prowadzi produkcję w Polsce.

Wszystkie powyższe czynniki pozwalają nam z dumą stwierdzić, że gwarantujemy najwyższą jakość usług.  Nasi przedstawiciele handlowi są rzeczywistymi partnerami dla Klientów, co oznacza optymalny serwis i profesjonalne doradztwo przy zakupie maszyn.

Na stronie przedstawiamy Państwu specjalistyczne maszyny, które wyróżniają się wytrzymałością oraz w przystępną ceną. Najważniejszą cechą produktów firmy „Germania” jest ich odpowiednia jakość. Wykorzystujemy najlepsze podzespoły na rynku, takie jak m.in. Łożyska SKF lub FAG Made in Germany, okładziny Raybestos Made in USA, przekładnie Kramp Made in Germany. Produkcja wszystkich naszych maszyn jest kontrolowana zgodnie z przepisami bezpieczeństwa przy CE. Stosujemy urządzenia ochronne zgodnie z przepisami Stowarzyszenia Zawodowego.

Dzięki ciągłej modernizacji i ciężkiej pracy jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania znajdując optymalne rozwiązania. Doświadczenie pozwala nam na sprawne i skuteczne działania.

Kosiarki bijakowe

Kosiarki bijakowe posiadają wiele rodzajów noży bijakowych o różnych średnicach, szerokościach uchwytu. Najczęściej stosowane są młotki, noże na skręconej szekli czy typu Y.

Niezależnie jednak od wydajności i wytrzymałości kosiarki bijakowej, przy wysokich obrotach rotorów noże ulegają zużyciu w wyniku np. na trafienie noża na znajdujące się w trawie kamienie. Umieszczone na kosiarkach noże bijakowe najczęściej są wymieniane w takich wypadkach. Poza największym wyborem noży bijakowych w Polsce, proponujemy Państwu alternatywne rozwiązanie – regenerację noży bijakowych:

– Twoje noże cechować będzie większa wydajność oraz wytrzymałość niż przed ich pierwszym użyciem;
 zaoszczędzisz nawet do 40% nakładów w stosunku do ceny wymiany noży na nowe!

Więcej o serwisie noży znajdziesz tutaj.

Ponadto, poza serwisem noży, serwisujemy również wały. Mało tego – z niemiecką precyzją dorobimy wały pod każdą maszynę, zapewniając bezawaryjne cięcie.

Wentylatory do zamiatarek

Produkcja wszelkich nowych wentylatorów do zamiatarek:

Wyciągarki Elektrohydrauliczne

Wyciągarki Elektrohydrauliczne (6,5-20t):

Call Us
+61 3 8376 6284

ADDRESS
245 Quigley Blvd, Ste K

WE ARE OPENED
Monday-Friday: 11am to 12pm
Saturday, Sunday: 9am to 3pm